Naujienos

LNK laimėjo prieš konkurentę, rodžiusią krepšinį 

2014-10-03

Šį rugsėjį LNK pasiekė istorinę pergalę: televizija buvo žiūrimiausia šalyje, nors artimiausias konkurentas transliavo Pasaulio krepšinio čempionatą. TNS LT duomenimis, rugsėjį LNK lyderiavo su 18,9 proc. televizijos auditorijos.  TV3 rugsėjį turėjo 17,8 proc., LRT – 8 proc., BTV – 6,6 proc. auditorijos.

2014-10-24

Pasirodo, kad labai dažnas autoservisų klientas yra merginos arba moterys. Labai daug  moteriškosios giminės atstovių atsakingai ir netgi smulkmeniškai rūpinasi savo automobiliu ir jo saugumu. Tai patvirtina ir autoremonto įmonių vadovai  vyrai. Pasak jų, būtent moterų automobilių salonai yra labiausiai išpuoselėti ir tvarkingi. „Kiekvienas papildomas automobilio garselis joms kelia nerimą ir verčia ieškoti jo atsiradimo priežasčių", - LNK laidai „Mes pačios“ tvirtina Arvydas Gailiušis, ne vienerius metus vadovaujantis autoservisui.

2014-10-24

Ponia Kristina Brazauskienė, dizaineris Juozas Statkevičius, aktorė Asta Baukutė, sveikinimų koncerto ir loterijų vedėja Laima Kybartienė, lakūnas Jurgis Kairys, maestro Donatas Katkus ir kandusis Algis Ramanauskas – tai jau praeitis, nes šį penktadienį LNK eterį „Norim dar! Su Radistais“ šou valdys Vilniaus miesto meras Artūras Zuokas!

2014-10-23

Jau rytojaus, penktadienio vakarą, 19.30 LNK televizijos laidoje „KK2 penktadienis“ – neįtikėtinas šou. Amerikietė Susan Sykes,  galingiausių pasaulyje krūtų savininkė ir Gineso rekordininkė, dar vadinama Busty Heart pasiryš  išties šokiruojantiems eksperimentams.  

2014-10-23

Jurbarko rajone gyvenanti Agnė niekaip negali atgauti daugiau nei  300 litų skolos iš savo draugės Razmos. Pasitikėdama dabar jau buvusia drauge, Agnė savo vardu sudarė sutartį su viena kabelinės televizijos kompanija. Deja, kaip kad dažnai pasitaiko, Agnė netrukus pasigailėjo dėl savo neatsargiai padėto parašo. Laikas ėjo, įmokų nebuvo, o Razma netrukus nustojo susitikus atpažinti Agnę. 

2014-10-23

Šį šeštadienį BTV „Muzikinėje kaukėje” išsipildė  Dainos Bilevičiūtės svajonė.

Dainą Bilevičiūtę kartais vis dėlto sėkmė aplanko. Nesiseka meilėje, nesiseka finansuose, užtat sekasi burtuose. Jų dėka išsipildė dainininkės ilgai laukta svajonė.

2014-10-23

„Lietuvos balsas“ žengia į naują etapą - jau šį sekmadienį 19.30 val. LNK eteryje startuoja „Dvikovos“! Emocijų šiame šou bus tiek, kiek dar nebuvo. Net trylika dalyvių susikaus jau pirmojoje “Dvikovoje” šį sekmadienį: du Ingos ir Arūno Valinskų mokiniai, trys Katažinos Zvonkuvienės ir po keturis mokinius iš Donato Montvydo ir Merūno Vitulskio komandų.

2014-10-23

Jei neturite atliekamų 6 milijonų  įspūdingajam „Bugatti Veyron“ automobiliui, pasidarykite jį patys, kaip tai padarė du vyrukai savo garaže. Lietuviškąją greičiausio serijinio automobilio kopiją atvarę į LNK „Valanda su Rūta” studiją jie suskaičiavo, kiek gi kainavo jų svajonė ir kokiu greičiu būtų galima su ja pralėkti. 

2014-10-22

Idiliška pramanyta Anglijos kaimo vietovė Midsomeris, tapo niekšiškiausių nusikaltimų vieta.  Rodant „Midsomerio žmogžudysčių“ 16-ojo sezono šimtąjį epizodą, bus įvykdyta 281 žmogžudystė, įvykę 12 atsitiktinių mirčių bei 11 savižudybių. Naujausias, 16-asis, Lietuvoje nerodytas „Midsomerio žmogžudysčių“ sezonas startuoja šį penktadienį 21 val. per LNK kanalų grupei, žiūrimiausiai televizijų grupei Lietuvoje priklausantį kanalą TV1.  

2014-10-22

Aktorius Eimutis Kvoščiauskas šį šeštadienį BTV „Muzikinėje kaukėje” įkūnijo geriausią visų laikų roko muzikantą Freddie Mercury. E. Kvoščiauskui kliuvo nemenka užduotis, kadangi „Queen“ grupės vokalistą bandyta daugybę kartų atkartoti visame pasaulyje.