Naujienos

Naująjį sezoną LNK rodys net trisdešimt filmų per savaitę  

2014-09-01

Šiandien, rugsėjo 1-ąją, populiariausia šalyje televizija LNK pradeda naująjį sezoną, pristatydama premjerinius projektus  – didelį savaitgalio šou „Norim dar! Su Radistais”, kassavaitinį serialą „Gyvenimo receptai” su Donata Rinkevičiene, laidą moterims „Mes pačios” su Nijole Pareigyte, naujus didžiausių Holivudo studijų serialus ir filmus.

2014-09-01
„Toli gražu nesu idealus vyras. Turiu labai daug minusų ir gyvenimiško bagažo. Lietuvoje pilna kur kas geresnių, turtingesnių ir jaunesnių nei aš“, - pirmojoje naujo LNK sezono laidoje „Nuo... Iki...“ šį pirmadienio vakarą 20.25 val. prisipažins Antanas Guoga, prieš porą savaičių nusivedęs savo mylimąją Aistę prie altoriaus.
2014-09-01

„Emigracijos aukos – vaikai?“ – tokia diskusija šią pavakarę 17.15 val. prasideda populiariosios pokalbių laidos „Yra kaip yra“ sezonas LNK televizijos eteryje.

2014-08-31

 Populiariausias LNK televizijos infošou KK2 Mokslo ir žinių dieną,  rugsėjo 1-ąją,  naująjį sezoną pradės gimnazijos užsienio kalbų mokytojos striptizu. Per vienos mokinės gimtadienį mokytoja su mokiniais vartojo alkoholį, o vėliau, vakarėlio įkarštyje,  iš esmės ėmėsi užklasinės veiklos: surengė du striptizo seansus savo mokiniams.

2014-08-29
Galingiausio muzikinio projekto Lietuvoje „Lietuvos balsas“ mokytoja Katažina Zvonkuvienė pristato naujausią savo dainą „Nemoku meluot“ ir video klipą. Muziką ir žodžius šiai dainai parašė atlikėjos vyras kompozitorius Deivydas Zvonkus, kuris, pasak atlikėjos, ją geriausiai jaučia.
2014-08-29

Jau pirmadienį, rugsėjo pirmąją, populiariausia televizija LNK pradeda 2014/2015 sezoną, kuriame - ir žiūrovų pasiilgtas gyvenimo būdo žurnalas „Nuo... iki...“. Pirmojoje naujo sezono laidoje vedėja Giedrė Talmantienė kviečia į Deivydo Zvonkaus ir Katažinos vestuves - LNK laida gavo išskirtines teises įamžinti šią vestuvių puotą. Gyvenimo būdo laidoje žiūrovai pirmą išvys filmuotus vestuvių kadrus ir išgirs visas detales.

2014-08-29

Daug po pasaulį keliavęs Giedrius Drukteinis prieš pat LNK naujojo sezono startą pirmą kartą išbandė atostogas kruize. Su šeima „Yra kaip yra“ laidos ekspertas leidosi po Viduržemio jūrą, aplankydamas Genują, Barseloną, Marselį, Tunisą, Maljorką, o pasibaigus kruizui automobiliu keliavo po Žydrąją pakrantę, užvažiuodamas į Kanus, Nicą, Monaką.

2014-08-29

Rugpjūtį į TV1 kanalas pasiekė savo rekordinį žiūrimumą. TNS LT duomenimis rugpjūčio 1-25 d., TV1 priklauso 4,5 proc. rinkos  ir tai reiškia, kad jis yra penktas pagal žiūrimumą lietuviškas kanalas po LNK, TV3, LRT ir BTV. Tai didžiausia auditorija, kurią TV1 yra turėjęs nuo įkūrimo 2003 metais.

2014-08-28

„Labai džiaugiuosi, kad artėja jau ketvirtasis „Padėkime augti“ ruduo, kuomet vėl visi susibursime prie ekranų ir kartu gvildensime vaikų auginimo rebusus. Tikiu, kad pirmoji mūsų laida bus ypač naudinga tiems, ką jau šiandien kamuoja jaudulys prieš rugsėjo 1-osios šventę. Kviesdama visus tėvelius mus žiūrėti jau šį šeštadienį, pažadu ne tik įdomias ir neįprastas vaikiškų uniformų paieškas, bet ir itin naudingos informacijos puokštę apie sveikatos patikros bumą prieš mokyklą ar darželį bei vaikų reabilitacijos galimybes sanatorijose“,- šypsosi Laura Imbrasienė, pristatydama naujausias šio sezono temas.

2014-08-28

Šį ketvirtadienio vakarą 19.30 val. populiariausioje pokalbių laidoje LNK laidoje „Valanda su Rūta“ - amžinas ir niekada nenusibostantis klausimas: ką reikėtų daryti, kad po vestuvių linkėjimai gyventiilgai ir laimingai išsipildytų. Kaip surasti tokią antrąją pusę, kuri tikrai bus šalia ir varge, ir džiaugsme. Šią vasarą už Deivydo Zvonkaus ištekėjusi Katažina Nemycko laidoje atkleidė, kaip tuometdar tik būsimą vyrą tikrino jos vyresnioji sesuo. Ji nusivedė Deivydą į kitą kambarį ir tiesiai šviesiai jo paklausė, ar jis rimtai žiūri į jos seserį, ar čia tik šiaip romanas. Kitos pokalbio dalies Katažinai nugirsti nepavyko, bet sesuo po jo pasakė - puikus vyras, gali tekėti.