Naujienos

LNK laimėjo prieš konkurentę, rodžiusią krepšinį 

2014-10-03

Šį rugsėjį LNK pasiekė istorinę pergalę: televizija buvo žiūrimiausia šalyje, nors artimiausias konkurentas transliavo Pasaulio krepšinio čempionatą. TNS LT duomenimis, rugsėjį LNK lyderiavo su 18,9 proc. televizijos auditorijos.  TV3 rugsėjį turėjo 17,8 proc., LRT – 8 proc., BTV – 6,6 proc. auditorijos.

2014-10-21

Pirmadienį, spalio 27-ąją, LNK kanalų grupei, žiūrimiausiai televizijų grupei Lietuvoje priklausantis kanalas „Info TV“ pradeda transliuoti naują žinių laidą rusų kalba „Dabar pasaulyje“.
Nauja televizijos žinių laida rusų kalba skirta pranešti naujienas žiūrovams tose šalyse, kurios ribojasi su Rusija ir yra alternatyva Rusijos žiniasklaidos  skleidžiamai dezinformacijai, sukeliančiai nestabilumą regione. 
 

2014-10-20

Šįvakar 17.15 val. LNK diskusijų laida „Yra kaip yra“  klausia: ar verta dėl kelių kilogramų rizikuoti sveikata, netgi – gyvybe?
Grožio kultas ir nuomonė, kad „gražus kūnas - lieknas kūnas“, dažną apkūnesnę moterį ar vyrą verčia ieškoti „stebuklingų“ priemonių, žadančių greitai sumažinti apimtis. Deja, kaip „Yra kaip yra“ laidos studijoje sakė garsi dainininkė Vitalija Katunskytė  su dukra Monika, visi stebuklai yra tik paties žmogaus galvoje. Per savo gyvenimą ponia Vitalija išbandė viską,  kad tik sulieknėtų. maitinosi tik grikiais, avižomis, ar kitokiomis kruopomis, išbandė skysčių dietą,  išmėgino absoliutų badavimą, gerdama tik mineralinį vandenį. Tačiau, nukritęs svoris – vėl sugrįždavo su kaupu... Tuomet Vitalija kartu su dukra Monika, taip pat trokštančia „pataisyti figūrą“, pradėjo gerti užsienietiškus papildus lieknėjimui, kurie draudžiami Lietuvoje. 
 

2014-10-20

Pastarieji dveji metai dainininkės Gintarės Karaliūnaitės – Canuel gyvenimą iš tiesų apvertė aukštyn kojomis. Po netikėtos pažinties bare, ir vos keletą mėnesių trukusios draugystės moteris susižadėjo, o dar po dviejų - ištekėjo. Netrukus žiniasklaidoje pasirodė ir žinia, kad garsi dainininkė laukiasi. Tiesa, iki tol noriai pasakodavusi apie tai, kas vysta jos gyvenime, šįkart Gintarė informaciją tik patvirtindavo, ir plačiau, kaip paprastai, nepasakodavo. Net ir apie moters vedybas, įvykusias slapta, žiniasklaida pranešė tik po savaitės.

2014-10-20

LNK šokių projekte įsiplieskusios meilės istorijos tarp 32-ejų dainininko Donato Baumilos ir  trejais metais jaunesnės šokėjos Rasos Židonytės ko gero dar nepamiršo niekas, nors nuo to laiko jau praėjo dveji metai.

Rasa tik dabar ryžosi sėstis priešais kameras ir papasakoti LNK gyvenimo būdai laidai „Nuo… iki…”, kas iš tikrųjų nutiko tarp jų su Donatu, kad ji likus vos dviem savaitėms iki vestuvių paliko savo sužadėtinį ir patikėjo žinomo dainininko pažadais. Laida bus rodoma šį pirmadienio vakarą 20.35 val.

2014-10-17

Netrukus per LNK televiziją startuos naujas savaitgalio šou „Šventę švęsti“  - tai smagios ir nuotaikingos jaunavedžių varžybos televizijos eteryje. Ką tik susituokusios poros susikaus tradiciniuose vestuvių žaidimuose, į savo komandas pasikvietusios pabrolius, pamerges bei rinks geriausias vestuvių dainas.
Nepamirštamą šventę visiems dovanos neprilygstama vedėjų trijulė -  šeiminiuose reikaluose labai daug patyrusi Asta Baukutė, neseniai vedęs Marius Jampolskis ir svajonių jaunikis Andrius Butkus.

2014-10-17

Jau šį penktadienio vakarą 21 val. „Norim dar! Su Radistais“ šou – išbandymas, kokio dar neteko patirti laidos vedėjams „radistams“ Jonui Nainiui ir Rolandui Mackevičiui. Slapta laidos kamera užfiksuos juos ubagaujančius žvaigždžių baliuose.

2014-10-17

Ponia Kristina Brazauskienė, dizaineris Juozas Statkevičius, aktorė Asta Baukutė, sveikinimų koncerto ir loterijų vedėja Laima Kybartienė, lakūnas Jurgis Kairys ir maestro Donatas Katkus – šis šaunusis šešetukas jau išbandė penktadienio šou „Norim dar! Su Radistais“ pranešėjo vietą, o kas gi savo balsu ir šmaikštumu stebins šį penktadienio vakarą? 

2014-10-16

Į Lietuvą atvykusi galingiausių pasaulio krūtų savininkė Susan Sykes, arba Busty Heart, yra moteris be kompleksų!  Ji drąsiai kalba apie milžiniškų krūtų privalumus ir nesivaržydama demonstruoja, ką sugeba jos milžiniška krūtinė. O sugeba ji iš tiesų daug: Susan krūtimis gali pakelti milžiniškus svorius, sudaužyti  kiečiausius daiktus ir t.t. Tačiau visiems, kurie pirmą kartą pamato Susan didžiausią įspūdį palieka pirmiausia jos gigantiškos krūtinės išvaizda. 

2014-10-16

To dar nebuvo! BTV „Muzikinės kaukės” vedėjas Algis Ramanauskas už puikų pasirodymą Dainai Bilevičiūtei įteikė puokštę gėlių. Dar ruošiantis filmavimui Algis Ramanauskas juokais prasitarė: „Jei tau, Daina, pavyks mane nustebinti Alos Pugačiovos įkūnijimu, aš įteiksiu tau puokštę gėlių”.