Naujienos

„Lietuvos balsas“ grįžo su trenksmu 

2014-09-16

Daugiau nei pusė milijono žiūrovų ir lyderiaujanti sekmadienio vakaro pozicija. Trečiasis „Lietuvos balso“ sezonas į LNK eterį grįžo su trenksmu.

2014-09-17

Ne veltui kurį laiką nieko negirdėjome apie scenos vilką Edmundą Kučinską – pastaruosius dvejus metus dainininkas sąmoningai atsivėrė tylos siena. Nors jis ir bijo vieną dieną likti nepopuliariu ir niekam nereikalingu, tačiau dėl didesnio populiarumo Edmundas nusprendė neaukoti asmeninio gyvenimo ir pasirinko gyventi be žiniasklaidos dėmesio, kaip jis pats sako, kaip normalus žmogus. 

2014-09-17

Šią trečiadienio popietę 17.15 val. lyderiaujančios televizijos LNK laidoje „Yra kaip yra“ – diskusija apie moteris, patiriančias smurtą šeimose. Laidoje – išskirtiniai garsių Lietuvos moterų liudijimai.

2014-09-17

Natalija Bunkė šios trečiadienio popietės LNK laidoje „Yra kaip yra“ išsakė savo požiūrį į neištikimybę.

2014-09-17

Žiūrimiausia LNK kanalų grupė suteiks galimybę 80 Lietuvos universitetų studentų – būsimų šalies lyderių – tris dienas tobulintis didžiausioje verslo ir lyderystės konferencijoje „Forum One”. „Lyderiaujančiai LNK kanalų grupei rūpi Lietuvos ateitis. Mes siekiame tobulėti ir ieškome naujų talentų, kurie kurs ateities Lietuvą. Todėl norime padėti geriausiems jauniesiems lyderiams žengti pirmuosius kokybiškus žingsnius į verslo pasaulį“, - sako LNK savireklamos direktorė Vitalija Kibildė.

2014-09-16

Daugiaserijinis ispanų filmas „Velvet“, LNK žiūrovus nukėlęs į 6-ojo dešimtmečio Madridą, aukštosios mados, haute couture, aukso amžių, buvo vienas populiariausių šios vasaros serialų. Nenuostabu: populiariojo ispanų TV kanalo „Antena 3” užsakymu sukama juosta ne tik intriguojanti, bet ir prabangi: vienos „Velvet“ serijos biudžetas – pusė milijono eurų. 

2014-09-16

BTV „Muzikinės kaukės” dalyvių mokytojas muzikos prodiuseris Deivydas Zvonkus prasitarė, jog niekuomet nenorėtų įkūnyti savo buvusios žmonos Natalijos Bunkės.

2014-09-15

Lietuviškajai žiniasklaidai latvė Victoria Wild nepažįstama. Tačiau Prancūzijoje ir Italijoje, kuriose modelis gyvena ir dirba, ji – tikra žvaigždė. Moters krūtinės apimtis daugiau nei vienas metras.... Ne mažiau įspūdingai atrodo ir Viktorijos lūpos, užpildytos specialiu implantu. Beveik 100 tūkstančių litų – tiek Viktorija jau yra išleidusi plastinėms krūtinės, nosies, bei lūpų operacijoms. Ir kaip prisipažins šio pirmadienio vakaro gyvenimo būdo laidoje „Nuo... Iki...“ 20.25 val., nė neketina sustoti. Moteris trokšta dar bent per pusę didesnių lūpų, krūtinės, o ateityje ketina pasididinti ir sėdynę.

2014-09-12

Šį šeštadienį 10.30 val. per BTV laidoje „Šefas rekomenduoja“  Robertas Ščesnavičius gamins tikrus itališkus mėsos kukulius – praalkusiems, bet skonio nepraradusiems tėvams. Subalansuoto skonio itališkas patiekalas, kuriam ypatingo skonio suteikia „Maskarponės“ sūris, špinatai, saulėje džiovinti pomidorai ir baziliko lapeliai. 

2014-09-12

Jau šį sekmadienį 19 val. į LNK eterį „Aklosiomis perklausomis“ sugrįžta galingasis muzikinis projektas „Lietuvos balsas“ . Didžiulės sėkmės pernai sulaukęs projektas išlaikė pagrindinį branduolį – vedėjai Inga Jankauskaitė ir Rolandas Vilkončius, mokytojai – Katažina Zvonkuvienė, Donatas Montvydas, Merūnas Vitulskis, Inga ir Arūnas Valinskai, specialieji reporteriai – Santa Audickaitė ir Šarūnas Kirdeikis – ir šiemet pradeda sezoną šūkiu „Visos emocijos!“.